ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :29° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(00-00-0000)
KETOB VE KEMİAD İŞBİRLİĞİYLE 2019 YILI SGK TEŞVİKLERİ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ


KEMİAD (Kemer Turizmci ve İşadamları Derneği) ve KETOB (Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeler Birliği) işbirliği ile düzenlenen “2019 Yılı SGK Teşvikleri Konulu Seminer” Kemer Crystal De Luxe Resort’de düzenlendi. KEMİAD Başkanı Özgür Kurga ve KETOB Başkanı Şener Gürler, teşviklerin önemine dikkat çekerek, yeni sezon öncesi katılımcılara hayırlı sezonlar dilediler.

 

KEMİAD Üyesi Rıza Sönmez, Mali Müşavir Hatice Köleoğlu ve Antalya SGK İşveren Şefi Ali Sar konu ile ilgili bilgiler verip, katılımcıların sorularını cevapladılar. Seminerde devam eden ve faydalanılması gereken 18 farklı sigorta pirim, teşvik, destek ve indirimin bulunmakta olduğunun ve bu teşviklerden kent dinamiklerinin faydalanarak katma değer üretilmesi konusunda önemli olduğunun altının çizildiği toplantıya çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

 

KEMİAD Üyesi Rıza Sönmez yaptığı açıklamasında, “Devletin sigorta teşvikleri ile ilgili 2019 yılı güncel 18 adet yaygın farklı olan teşvikleri daha anlaşılır, basit şekilde anlatmaya çalıştık. İşverenlerimizin faydalanması için gayret etmeye çalışıyoruz. SGK Kurumunun da temsilcisi ile katılım oldukça iyi oldu. Toplantımız verimli geçti” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haber Kaynak :TURİZMDOSYASI