ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :28° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(06-12-2021)
KEMER EMITT'TE TANITILDI


Kemer Belediye Başkanı ve Kemer Tanıtım vakfı Başkanı Necati Topaloğlu ve Turizmciler 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) açılışına katıldı.

 

Dünyanın en büyük 4 fuarı arasında yer alan EMİTT, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Ünal Üstel’in katılımıyla açıldı.

Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren fuarda, Belediye Başkanı ve Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) Başkanı Necati Topaloğlu ve turizm Sivil toplum Kurumlarının temsilcileri ile birlikte turizm destinasyonlarının başında yer alan Kemerimizin tanıtımını gerçekleştirdi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve THY'nin kurumsal sponsorluğunda, KOSGEB'in desteğinde, TÜROFED ve TTYD iş ortaklığında düzenlenen 24. EMITT Fuarı'nda, tüm dünyadan katılımcılar, davetli tur operatörleri ve sektör uzmanları, turizm sektörünün küresel ve yerel gündem konularını tartışacak.

 

SPORUN DESTİNASYONU KEMER

Fuarda kurulan Kemer standında Kemer bölgesinin alternatif zenginliklerine dikkat çeken etkinlikler de fuar katılımcıları ile buluşacak. Fuarda, Kemer’in alternatif zenginliğe vurgu yapılarak spor destinasyonu olma kimliğinin de ön plana çıkarılması hedefleniyor.

 

SPOR, TURİZMİN GELECEĞİDİR VE GELECEK KEMER’DEDİR

Fuarda, turizmin duayenleri ve sektörün temsilcileriyle de görüş alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamasında, “Fuarda, Kemerimizi en iyi şekilde tanıtıyoruz. Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Kemer, bu yıl daha da ön planda olacak. Sektörün duayenleriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk. Kemer bölgesinin tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra doğa sporları, dalış, yürüyüş, dağ koşusu, bisiklet, enduro, yamaç paraşütü, kaya ve dağ tırmanışı, ofroad turları, kano ve su sporlarına farklı ve çekici bir doğada birçok alternatif sunması Kemer’in bir spor destinasyonu olduğunu gösteriyor. Spor, turizmin geleceğidir ve gelecek Kemer’dedir.” diye konuştu.