ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :29° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(15-06-2021)
RUSYA ANTALYA KONSOLOSU İLE BİR ARAYA GELİNDİ


Kemer Belediye Başkani Sn. Necati Topaloğlu, KETOB Başkani Sn. K. Dincer Sarıkaya, KETAV Başkanı  Sn. Volkan Yorulmaz ve Yönetim kurulu üyeleri Rusya Antalya Konsolosu Oleg Rogoza ile biraraya geldi.

 

Ziyarette konuşan Konsolos Rogoza ise misafirperverliklerinden dolayı Başkan Topaloğlu ve beraberinde ki turizmcilere teşekkür etti.

 

Rogoza, Rusların Kemer’e gelmesini çok istediğini belirterek, şöyle konuştu:

“Bence biraz sabırlı olmak gerekiyor. Şu anda pandemi dolayısıyla Ruslar herhangi bir ülkeye tatile çıkamıyor. Charter uçuşları açık olmadığı için “Küçük Moskova” Kemer’e gelmesini çok istediğini belirterek, şöyle konuştu:

“Bence biraz sabırlı olmak gerekiyor. Şu anda pandemi dolayısıyla Ruslar herhangi bir ülkeye tatile çıkamıyor. Charter uçuşları açık olmadığı için “Küçük Moskova” dediğimizi Kemer’e de gelemiyorlar. Charter uçuşların başlamasıyla Rusların Kemer’e akın edeceğini düşünüyorum. Şu anda sadece Türkiye değil diğer destinasyonlara da çıkış yok. Moskova’dan bir heyet gelecek ve incelemelerde bulunacak. Pandemi ile ilgili gerekli denetimlerden sonra rapor hazırlanacak ve rapora göre hareket edilecek. Rapor sonrası gerekli izinlerin verileceğini düşünüyorum. Türkiye’ye gelenler arasında Ruslar hala ilk sırada.”

 

Konsolos Rogoza, Türkiye’nin pandemi ile çok iyi mücadele ettiğini ve vaka sayılarının düşüşe geçmesinde önemli çalışmalar yaptığını da sözlerine ekledi.