ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :29° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(27-04-2022)
ALMAN ZDF KANALI KEMER’DE


 

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Alman ZDF Kanalı’na Kemer ve turizm sektörü ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 

Kemer’in en güzel mekanları arasında yer alan Mustafa Ertuğrul Aker Parkı’ndaki Kemer Belediyesine ait Deniz Kafe’de ZDF İstanbul Şefi Jörg Brase ve muhabir Sevcan Yavaş’a açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Topaloğlu, Kemer hakkında kısa bilgiler aktardı.

 

Başkan Topaloğlu, Kemer’in Türkiye’nin en önemli turizm merkezleri arasında yer aldığına değindiği açıklamasında, uçak krizinden sonra yaşanan pandemi süreci ve Rusya-Ukrayna savaşının turizme etkilerinden bahsetti.

 

Yaşanan olumsuzluklara rağmen Kemer’de iyi bir turizm sezonu beklediklerini anlatan Topaloğlu, her şeyin daha güzel olacağını ve Kemer’in bu yıl turizmde en ön planda olacağına inandığını ifade etti. 

 

Kemer Limak Limra Otel’e geçen ZDF ekibi burada otelin Genel Müdürü olan ve aynı zamanda Kemer Turistik Otelciler Birİlği (KETOB) Başkanı olan Dinçer Sarıkaya başta olmak üzere, otelde konaklayan Alman ve Rus misafirler ile röportajlar yapıp gündemi değerlendirdiler.

 

KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya, her türlü zorluğa rağmen en iyi şekilde çalışmalara devam etklerni belirterek, bu zorlukların da üstesinden geleceklerini söyledi.

 

Alman turistleri Kemer'de misafir etmekten duydukları memnuniyeti dile getiren Sarıkaya, Kemer'de son dönem Avrupalı turist sayısında da artışta olduğuna dikkat çekti.

 

 

 

                        

 

 

 

HABER KAYNAĞI: www.turizmdosyasi.com/alman-zdf-kanali-kemer-de-h21484.html