MEMBER LOG INSEARCH

Our Business PartnersStatistical Data

Facilities With The Blue Flag

FACILITIES WITH

Environment Friendly Hotels

Fairs

Important Telephone Numbers

Weather Forecast


City : Antalya
Temperature :24° C
Humidity : %açık

Financial Markets

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

Email Bulletin

Subscribe to our newsletter.

Aerial View

Important Links
(20-02-2017)
KETOB'dan Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Oleg ROGOZA ziyaret.


 

KETOB Başkanı Tayyar Gül, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şener Gürler, Yönetim Kurulu Üyeleri, Tamer Dolanay, Günaydın Atar, K. Dinçer Sarıkaya Başkonsolos Oleg ROGOZA 'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

KETOB Başkanı Tayyar Gül; Başkonsolos Oleg ROGOZA 'ya yönetim kurulu üyeleri ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını, Kemer'e gelen Rus misafir potansiyali , birliğin etkinliği, işlevi hakkında bilgiler paylaştıklarını aktararak, 2017 sezonu hakkında karşılıklı olumlu beklentileri değerlendirdiklerini ifade etti. 

 

Başkonsolos Oleg ROGOZA; Rus halkının Kemer'e özel ilgisi olduğunu, Kemer'i neden çok sevdiklerini çok iyi bildiğini, doğası, berrak denizi ile ayrıcalıklı bir destinasyon olduğunu ifade etti. 

 

Ziyaretin devamında Rusya Federasyonu Başkonsolos Oleg ROGOZA'ya KETOB Heyeti tarafından, Kemer'in interaktif ortamda tanıtımı için başlatılan "visitkemer" projesi hakkında bilgi verilerek , Türk- Rus Dostluğu için özel tasarlanan "Sonsuza Kadar/навсегда" çalışması armağan olarak takdim edildi.