ВХОДНАЙТИ

Спонсор кампании

СТАТИСТИЧЕСКИЕ ДАННЫЕ

Голубой флаг

Зеленые Гостиницы

ВЫСТАВКИ

ВАЖНЫЕ ТЕЛЕФОНЫ

ПРОГНОЗ ПОГОДЫ


Şehir : Antalya
Sıcaklık :24° C
Nem : %açık

РЫНКИ

Euro : 3.9229 TL.
Dolar : 3.5116 TL.
GBP : 4.4771 TL.
Nok : 0.41597 TL.

почта БЮЛЛЕТЕНЬ

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

НАШИ ОРГАНИЗАЦИИ С ВЫСОТЫ ПТИЧЬЕГО ПОЛЕТА

ВАЖНЫЕ ЛИНКИ
(20-02-2017)
KETOB'dan Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Oleg ROGOZA ziyaret.


 

KETOB Başkanı Tayyar Gül, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şener Gürler, Yönetim Kurulu Üyeleri, Tamer Dolanay, Günaydın Atar, K. Dinçer Sarıkaya Başkonsolos Oleg ROGOZA 'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

KETOB Başkanı Tayyar Gül; Başkonsolos Oleg ROGOZA 'ya yönetim kurulu üyeleri ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını, Kemer'e gelen Rus misafir potansiyali , birliğin etkinliği, işlevi hakkında bilgiler paylaştıklarını aktararak, 2017 sezonu hakkında karşılıklı olumlu beklentileri değerlendirdiklerini ifade etti. 

 

Başkonsolos Oleg ROGOZA; Rus halkının Kemer'e özel ilgisi olduğunu, Kemer'i neden çok sevdiklerini çok iyi bildiğini, doğası, berrak denizi ile ayrıcalıklı bir destinasyon olduğunu ifade etti. 

 

Ziyaretin devamında Rusya Federasyonu Başkonsolos Oleg ROGOZA'ya KETOB Heyeti tarafından, Kemer'in interaktif ortamda tanıtımı için başlatılan "visitkemer" projesi hakkında bilgi verilerek , Türk- Rus Dostluğu için özel tasarlanan "Sonsuza Kadar/навсегда" çalışması armağan olarak takdim edildi.