ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :23° C
parçalı bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 29.1264 TL.
Dolar : 27.4671 TL.
GBP : 33.7067 TL.
Nok : 2.5959 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(26-09-2018)
KETOB YÖNETİM KURULU GÖREVE BAŞLAYAN KEMER KAYMAKAMI MEHMET ŞİRİN YAŞAR'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.


Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Şener Gürler ve yönetim kurulu üyeleri, Kemer Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar'ı ziyaret etti. 

 

Gürler ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Kemer'e yeni atanan Kaymakam Yaşar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

 

Ziyarette konuşan Kaymakam Yaşar, Kemer'de KETOB'un çok önemli bir yeri olduğunu belirterek, ziyaretlerinden dolayı Gürler ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti. 

 

Yaşar, Kemer'de bu yılki turizm sezonunda doluluk oranlarının çok iyi olduğunu belirterek, fiyatlar konusunda biraz aşağıda olduklarını kaydetti. 

 

Fiyatların yükseltilmesinin iyi olacağı düşüncesinde olduğunu ifade eden Yaşar, "Fiyatlar yükselirse iyi olur ama dünya pazarındaki yerimiz ve durumumuz ne olur onu bilemem. Bunu işin ustaları sizler daha iyi bilirsiniz. Ama bence fiyatların artması lazım. Çünkü burada ilçeyi, doğayı, doğal güzellikleri pazarlıyoruz." dedi. 

 

Daha önce de birkaç defa toplantı için Kemer'e geldiğini anlatan Yaşar, "Toplantı için daha önce bazı otellere geldim. Kış aylarında açık olan oteller var. Onlar kış aylarında da turizme hizmet vermeye devam ediyor. Aslında ben Kemer'e yabancı sayılmam. Daha önce Burdur Çavdır’da kaymakamlık yaptım. Kemer'e biraz uzaktan da olsa bakma şansım oldu. Biz, burada sizin işinizi nasıl kolaylaştırabiliriz onu düşüneceğiz. İnşallah mahcup olmadan güzel işler yapacağız. Kanunlar çerçevesinde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim." diye konuştu. 

 

KETOB Başkanı Gürler ise Yaşar'a Kemer ile ilgili bilgiler verdi. 

 

Kemer'de 72'i beş yıldızlı olmak üzere toplamda 374 turistik tesisin olduğunu belirten Gürler, 120 bin yatak kapasitesinin olduğunu söyledi. 

 

Gürler, bölgede turizmi geliştirmeye yönelik projelerde kaymakamlık ile birlikte hareket etmek istediklerini anlatarak şöyle konuştu: 

 

"Biz yeşili her yerde bulabiliriz ama temiz bir denizi bulamayız. Kemer’de son yıllarda 10-12 metre kıyı erozyonu var. Bununla ilgili çalışmalarımız var. Bu konuda sizinde desteklerini bekliyoruz. Bununla ilgili çalışmaları paylaşmak isterim. Birlikte Kemer için güzel projelerde hareket etmek isteriz."