ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :29° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(06-05-2019)
Kemer'de Yaza Merhaba Şenliği Kutlandı


Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) tarafından Kemer Belediyesi"nin destekleriyle bu yıl 8'ncisi düzenlenen şenlik, Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando Ekibi eşliğinde kortej yürüyüşüyle başladı. Rus, Alman, Norveç ve İsveçli turistlerin de bulunduğu grup, Liman Caddesi'nden Olbia Park'a kadar yürüdü. 

 

KETOB Başkanı Şener Gürler, yaptığı açıklamada, şenliğin bu yıl daha kapsamlı şekilde düzenlendiğini söyledi. 

Şenliği, her yıl festival havasında yaptıklarını belirten Gürler, "Amacımız, turizmcilerle turistlerin ilişkilerini kuvvetlendirmek ve turizme katkı sunmak. Halkın turizm bilincini uyandırmak istedik. Ana hedefimiz Kemer'e gelen misafirleri ülkelerine mutlu şekilde göndermek." dedi.

 

 

Kemer Kaymakamı Hüseyin Karameşe, Kemer'in deniz, doğası, güneşi ile cennet gibi bir yer olduğunu belirterek, "Uzaktan, dünyanın dört bir yanında Kemer’i tercih eden misafirlerimize Kemer'e hoş geldiniz diyorum. Umarım Kemer'de beklentilerinize ulaşırsınız, umarım Kemer'de güzel bir tatil yapıp ayrılırsınız. Bu sene güzel bir yaza, güzel bir bahara hazırlandık. İyi bir başlangıç yaptık. Hem Kemer’in merkezi hem de etrafında elimizden gelen desteği turizmcilere yaptık" dedi.

 

Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da yeni sezonun hayırlı olması dileklerinde bulundu. Başkan Topaloğlu, “Yeni bir heyecan yeni bir sezon. Umarım her şey gönlünüzce olur. Güzel bir sezon geçirmenizi diliyorum. Kemerimize hayırlı olsun” dedi.

  

 

Konuşmaların ardından Kemer Turistik Otelciler ve şletmeciler Birliği tarafından ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik "Kemer'in Sualtı Zenginlikleri" konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi. Ödül törenin ardından, dans showları, halk oyunları,akrobasi gösterileri ve canlı müzik dinletisi yapıldı. Şenlik kapsamında ilçedeki otellerden Phaselis Rose,Güral Premier Tekirova,Kemer Dream,Fame Residence,PGS Rose Residence Beach,Pasha's Princess, Limak Limra, Alva Donna World Palace,Quenspark Göynük, Crystal Aura, Mirage Park,Simena Hotel,Barut KemerGolden Lotus,Olimpos Teleferik, Yaşam Hastanesi katılımcılara yemek ve içecek ikramında bulundular.