ÜYE GİRİŞİSİTE İÇİ ARAMA

İş Ortaklarımız

İstatistik Verileri

Mavi BayrakTESİSLER

Çevre DostuOTELLER

Fuarlar

Önemli Telefonlar

Hava DurumuBUGÜN


Şehir : Antalya
Sıcaklık :29° C
az bulutlu

Para Piyasaları

Euro : 0 TL.
Dolar : 0 TL.
GBP : 0 TL.
Nok : 0 TL.

Eposta Bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için lütfen
bültenimize üye olunuz...

Kuşbakışı Tesislerimiz

Önemli Linkler
(00-00-0000)
KEMER'DE YAZA MERHABA KONSERİ DÜZENLENDİ.


Kemer’de “Yaza merhaba konseri” düzenlendi. Kemer Belediyesi ile Kemer Turistlik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) iş birliğince Mustafa Ertuğrul Aker (Olbia) Parkında düzenlenen konsere, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, meclis üyeleri Emrah Ayhan, Ferhan Fidan, Hasan Ali Acar, KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya, Kemer Ulaştırma Hizmetleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Tıraş, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, çok sayıda yerli ve yabancı misafir ile vatandaşlar katıldı.

 

 

 

Konser öncesi, Akdeniz Yıldızları Halk Dans Grubu sahne aldı. Grup, yaptığı gösteri ve şovlarla izleyenlerden büyük alkış aldı. Daha sonra sahne alan Gana Dans Grubu ise sergilediği akrobasi hareketleriyle renkli görüntüler oluşturdu. İzleyenlere hem heyecan dolu anlar hem de eğlenceli bir akşam yaşatan Gana Dans Grubu, büyük beğeni aldı. Dans ve şovların ardından, Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası Eğitmeni Furkan Üstündağ’ın şeflik yaptığı Üstün Kent Orkestrası sahneye çıktı. Toplam 50 kişilik orkestrayı yöneten Üstündağ’a, Alper Kuş ve Luba Oz solist olarak eşlik etti. Orkestra, seslendirdiği caz, pop, fasıl, Türk halk müzikleriyle konsere gelenlere güzel bir akşam yaşattı. Konser alanını dolduran dinleyiciler, orkestranın seslendirdiği şarkılara zaman zaman eşlik etti.

 

Konserde sahneye davet edilen Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer’de her sene geleneksel olarak yapılan ve festival havasında geçen etkinliğin bu sene pandemi tedbirleri alarak yaptıklarını söyledi. Başkan Topaloğlu, ilçeye gelen yerli ve yabancı misafirler ile vatandaşların pandemi döneminde bir nebze olsun eğlenmesini sağlamak istediklerini ifade ederek, “Amacımız, turizmcilerle turistlerin ilişkilerini kuvvetlendirmek. Turizme katkı sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz. Ana hedefimiz Kemer’e gelen misafirlerimizi ülkelerine mutlu şekilde göndermek. Etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

 

KETOB Başkanı Dinçer Sarıkaya ise her sene yapılan etkinlikte bu sene pandemi tedbirleri nedeniyle ikramda bulunamadıklarını söyledi. Amaçlarının turizme katkı sağlamak olduğuna değinen Sarıkaya, ilçeye gelen misafirleri mutlu etmek istediklerini belirterek, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Orkestra şefi Furkan Üstündağ ise kendilerine her konuda destek olan Başkan Topaloğlu ve KETOB Başkanı Sarıkaya’ya teşekkür etti.

 

Etkinliğe gelenlere Türk Bayrağı dağıtıldı. Konseri izleyen çok sayıda yerli ve yabancı misafir ile vatandaş, etkinliğe büyük ilgi gösterdi. Başkan Topaloğlu, etkinlik sonrası orkestradaki gençlere Atatürk’ün “Nutuk” kitabını hediye etti.

 

KAYNAK : KEMER GÖZCÜ