MEMBER LOG INSEARCH

Our Business Partners
Statistical Data

Facilities With The Blue Flag

FACILITIES WITH

Environment Friendly Hotels

Fairs

Important Telephone Numbers

Weather Forecast


City : Antalya
Temperature :31° C
Humidity : %parçalı az bulutlu

Financial Markets

Euro : 18.3298 TL.
Dolar : 18.0281 TL.
GBP : 21.7515 TL.
Nok : 1.8653 TL.

Email Bulletin

Subscribe to our newsletter.

Aerial View

Important Links
(15-06-2021)
Lastminute Fair’de Kemer tanıtımı


 

ANFAŞ Fuar ve Kongre Merkezi’nde bin 500’e yakın yurtdışı turizm profesyoneli ve seyahat acentesinin katılımıyla düzenlenen ‘Lastminute Fair’ Turizm Pazarlama Fuarında Kemer standı yer aldı.

 

GMT Fuarcılık tarafından ANFAŞ Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Lastminute” Turizm Pazarlama Fuarı başladı. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan tarafından açılışı yapılan fuara bin 500’e yakın yurtdışı turizm profesyoneli ve seyahat acentesi katıldı.

 

Sektörde yaşanan zorluklara rağmen 2021 sezonuna katma değer yaratmak ve aktif pazarların ilgililerine motivasyon yaratabilmek amacıyla çözüm aranacağı fuarda Kemer standındı da açıldı. Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Dinçer Sarıkaya, KETOB Başkan Yardımcısı Şinasi Gürocak ve KETOB Temsilcisi Ayşegül Zeybek Uçar, Kemer Belediyesi Arge sorumlusu Ömer Nizam, Kemer standını ziyarete gelenlere ilçe hakkında bilgiler verirken, Bakan Yardımcısı Alpaslan, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı, Antalya Turizm İl Müdürü İlknur Selçukköker, Fuar Yetkilisi Selçuk Meral da Kemer standını ziyaret etti.